Prověřené paní na žehlení prádla.
Aktuálně vybírejte z 1135 paní na žehlení prádla.

Paní na úklid dnes nabízejí celkem 6,421 hodin na žehlení prádla

Objednat úklid Stát se paní na úklid
 

Hledám paní na žehlení prádla

Nejnovější paní na úklid

Profilová fotka - vyluxuj.cz

Kateřina

Dobrý den, jmenuji se Kateřina a s úklidem mám zkušenost odjakživa, především úklid v domě, kde žiji. Pracovala jsem 2x po sobě v létě po dobu 3 měsíců na letišti Schiphol, kde jsem uklízela letadla. Uklízení mě baví:)

Cena: 110 Kč/hod

Profilová fotka - vyluxuj.cz

Jana

Jsem na MD, samoživitelka.

Cena: 100 Kč/hod

Profilová fotka - vyluxuj.cz

Romana

Jsme mladá slečna, která se nebojí práce, zkušenosti s úklidem nemám, ale nejsem bordelář a určitě budete spokojení, jsem ochotna s pomoci se vším. Jsem šikovná, pracovitá, času mám většinou odpoledne.

Cena: 95 Kč/hod

Profilová fotka - vyluxuj.cz

Kristýna

Dobrý den. Jsem žena ve středním věku. Moje zkušenosti z úklidem jsou letité, mám tři odrostlé děti. Takže denodenní péče o domácnost. Taky jsem pracovala skoro tři roky v hotelu jako pokojská v centru Prahy. Ráda bych Vám touto cestou nabídla své služby. Děkuji za nabídky a přeju hezký den.

Cena: 70 Kč/hod

Najděte si paní na úklid

Hledám paní na úklid

Na úklidovém portálu Vyluxuj.cz naleznete paní na úklid domácnosti s referencemi a hodnocením zákazníků z okolí Vaší adresy. Můžete si objednat úklid bytu, úklid rodinného domu, úklid kanceláře, práci na zahradě, paní na žehlení, mytí oken a další. Pro větší úklid můžete ojednávat více paní na úklid současně.

Číst více

Chci se stát paní na úklid

Zaregistrujte se a začněte ihned přijímat poptávky na úklid domácností, úklid kanceláří a nebo zahradnické práce v okolí Vašeho bydliště a dalších Vámi zvolených adres. Sami si volíte cenu za hodinu Vaší práce, jak daleko ke klientům chcete docházet a sami rozhodujete, zda zakázku přijmete, či nikoli. Peníze za úklid dostanete od Vašeho klienta ihned po dokončení úklidu.

Číst více
 
66 628

Paní na úklid nabízejí každý týden 66 628 hodin na úklid domácností a kanceláří

8 851

Tolik uživatelů již používá Vyluxuj.cz

arrow

Šetříme Vaše peníze. Neplatíte provizi za úklid.

24/7

Úklid domluvíte kdykoli, i večer a o víkendu. Bez agentury.

Obdarování úklidem

Vaši blízcí marně shánějí paní na úklid domácnosti? Usnadněte jim práci a obdarujte je členstvím na Vyluxuj.cz, kde si paní na úklid snadno najdou.

Koupit poukaz

Říkají o vyluxuj.cz

Eva, office managerka

Eva, office managerka

Pracuji v menší kanceláři, kam se nevyplatí objednávat úklidovou firmu. Na Vyluxuj.cz jsem snadno našla spolehlivou paní na úklid.

Lucie, maminka na mateřské dovolené

Lucie, maminka na mateřské dovolené

Po narození druhého dítěte jsem přestala zvládat každodenní úklid domácnosti. Vyřešila to až naše nová paní na úklid, která k nám chodí 2x týdně pomáhat.

Tomáš, IT manažer

Tomáš, IT manažer

Jelikož jsem single, je pro mě paní na úklid ideální řešení jak se postarat o domácnost.

Stanislav, vedoucí výroby

Stanislav, vedoucí výroby

Unavovalo mě neustálé dohadování s úklidovou firmou o termínu úklidu. Na Vyluxuj.cz není problém najít paní na jakýkoli termín.

Najděte si paní na úklid

Proč si najít paní na úklid domácnosti na Vyluxuj.cz?

Úklid domácnosti

Úklid domácnosti

Zaznamenali jsme spoustu dotazů, v čem pro klienta spočívá přidaná hodnota členství na Vyluxuj.cz. Proč objednat úklid domácnosti právě od paní na…

Číst více

Výhodný úklid Praha

Cenově dostupný úklid domácnosti v Praze? Ano, jde to.

Čím dál více domácností využívá služeb paní na úklid. Zejména v krajskýh městech a zcela nejvíce v Praze. Dle našeho průzkumu využívá alespoň občas…

Číst více

Objednejte si úklid nebo se staňte paní na úklid

Vyluxuj je největší úklidový portál v České republice. Garantujeme Vám, že si paní na úklid naleznete. Vyzkoušejte Vyluxuj.cz.Hledám paní na úklid Chci se stát paní na úklid