Prověřené paní na úklid domácnosti.
Aktuálně vybírejte z 2198 paní na úklid.

Paní na úklid dnes nabízejí celkem 12949 hodin na úklid

Objednat úklid domácnosti Stát se paní na úklid
 

Hledám paní na úklid domácnosti

Nejnovější paní na úklid

Profilová fotka Barbora Surmajová

Barbora

Dobrý den,jsem maminka na mateřské dovolené a mám spoustu času a ráda bych si přivydělala. Než jsem nastoupila na mateřskou dovolenou tak jsem si také přivydělala formou brigád úklidem a vzhledem k tomu že už s tím mám zkušenosti ráda bych pokračovala nadále. Budu se těšit na naší spolupráci. Děkuji

Cena: 140 Kč/hod

Profilová fotka Michaela Pasterová

Michaela

Dobrý den, jsem maminka od dvou dětí (6 a 3) S úklidem mám zkušenost půl roku. Udělám maximum proto, abyste byli spokojeni. Hezký den.

Cena: 70 Kč/hod

Profilová fotka Renata Houdkova

Renata

Mé zkušenosti s uklidem mám z bývalého zaměstnání, témeř 10 let jsem se starala o dva penziony, úklid pokojů, přijímání hostů a chystání snídaní.

Cena: 120 Kč/hod

Profilová fotka Jana Ježková

Jana

Dobrý den. Jsem 39 letá matka dvou dětí, běžným úklidem se zabývám každý den. Jsem čistotná, pořádku milovná žena, ráda žehlím.

Cena: 150 Kč/hod

Najděte si paní na úklid

Hledám paní na úklid

Na úklidovém portálu Vyluxuj.cz naleznete paní na úklid domácnosti s referencemi a hodnocením zákazníků z okolí Vaší adresy. Můžete si objednat úklid bytu, úklid rodinného domu, úklid kanceláře, práci na zahradě, paní na žehlení, mytí oken a další. Pro větší úklid můžete ojednávat více paní na úklid současně.

Číst více

Chci se stát paní na úklid

Zaregistrujte se a začněte ihned přijímat poptávky na úklid domácností, úklid kanceláří a nebo zahradnické práce v okolí Vašeho bydliště a dalších Vámi zvolených adres. Sami si volíte cenu za hodinu Vaší práce, jak daleko ke klientům chcete docházet a sami rozhodujete, zda zakázku přijmete, či nikoli. Peníze za úklid dostanete od Vašeho klienta ihned po dokončení úklidu.

Číst více
 
90 639

Paní na úklid nabízejí každý týden 90 639 hodin na úklid domácností a kanceláří

12 289

Tolik uživatelů již používá Vyluxuj.cz

arrow

Šetříme Vaše peníze. Neplatíte provizi za úklid.

24/7

Úklid domluvíte kdykoli, i večer a o víkendu. Bez agentury.

Obdarování úklidem

Vaši blízcí marně shánějí paní na úklid domácnosti? Usnadněte jim práci a obdarujte je členstvím na Vyluxuj.cz, kde si paní na úklid snadno najdou.

Koupit poukaz

Říkají o vyluxuj.cz

Eva, office managerka

Eva, office managerka

Pracuji v menší kanceláři, kam se nevyplatí objednávat úklidovou firmu. Na Vyluxuj.cz jsem snadno našla spolehlivou paní na úklid.

Lucie, maminka na mateřské dovolené

Lucie, maminka na mateřské dovolené

Po narození druhého dítěte jsem přestala zvládat každodenní úklid domácnosti. Vyřešila to až naše nová paní na úklid, která k nám chodí 2x týdně pomáhat.

Tomáš, IT manažer

Tomáš, IT manažer

Jelikož jsem single, je pro mě paní na úklid ideální řešení jak se postarat o domácnost.

Stanislav, vedoucí výroby

Stanislav, vedoucí výroby

Unavovalo mě neustálé dohadování s úklidovou firmou o termínu úklidu. Na Vyluxuj.cz není problém najít paní na jakýkoli termín.

Najděte si paní na úklid

Proč si najít paní na úklid domácnosti na Vyluxuj.cz?

Úklid domácnosti

Úklid domácnosti

Zaznamenali jsme spoustu dotazů, v čem pro klienta spočívá přidaná hodnota členství na Vyluxuj.cz. Proč objednat úklid domácnosti právě od paní na…

Číst více

Výhodný úklid Praha

Cenově dostupný úklid domácnosti v Praze? Ano, jde to.

Čím dál více domácností využívá služeb paní na úklid. Zejména v krajskýh městech a zcela nejvíce v Praze. Dle našeho průzkumu využívá alespoň občas…

Číst více

Objednejte si úklid nebo se staňte paní na úklid

Vyluxuj je největší úklidový portál v České republice. Garantujeme Vám, že si paní na úklid naleznete. Vyzkoušejte Vyluxuj.cz.Hledám paní na úklid Chci se stát paní na úklid