Prověřené paní na úklid domácnosti.
Aktuálně vybírejte z 1202 paní na úklid

Paní na úklid dnes nabízejí celkem 6,208 hodin na úklid

Objednat úklid domácnosti Stát se paní na úklid
 

Hledám paní na úklid domácnosti

Nejnovější paní na úklid

Profilová fotka - vyluxuj.cz

Zuzana

Dobrý den, úklidem se zabyvám jako přivýdělek několik let, jak u různých agentur, tak v domácnostech. Největší praxí mi bylo to, že se od 17 starám sama o domácnost a nemocného dědečka. Jsem spolehlivá, milá a profesionalní. Dokážu se domluvit a splnit veškeré Vaše potřeby. Dokážu krom úklidu i navařit a oběhat různé pochůzky. Jsem časove velice flexibilní. Budu se těšit.

Cena: 80 Kč/hod

Profilová fotka - vyluxuj.cz

Andrea

Mám zkušenosti s úklidem domácnosti, úklidem pokojů na hotelu a na říční lodi v Holandsku

Cena: 120 Kč/hod

Profilová fotka - vyluxuj.cz

Olga

Dobrý den všem . Jmenuji se Olga je mi 28 let . Nekouřím nepiju , miluji zvířata, vaření a potrpím si na úklid. Jsem zodpovědná a svoji práci si udělám rychle a pečlivě. Jsem přátelská usměvavá a vždy jezdím včas . Nemám problém se přizpůsobit svému klientovi . Mám řidičský průkaz , takže ani dojíždění není problém. Na všem se dá domluvit. Budu se těšit na spolupráci. Vaše Olga

Cena: 150 Kč/hod

Profilová fotka - vyluxuj.cz

Adéla

Dobry den. Mam dve male holcicky a jsem maminka na plny uvazek, tudiz uklizim 24 hodin denne:-) Uklid me bavi a delam ho s laskou.

Cena: 150 Kč/hod

Najděte si paní na úklid

Hledám paní na úklid

Na úklidovém portálu Vyluxuj.cz naleznete paní na úklid domácnosti s referencemi a hodnocením zákazníků z okolí Vaší adresy. Můžete si objednat úklid bytu, paní na žehlení, mytí oken a další. Pro větší úklid můžete ojednávat více paní na úklid současně.

Číst více

Chci se stát paní na úklid

Zaregistrujte se a začněte ihned přijímat poptávky na úklid domácností v okolí Vašeho bydliště a dalších Vámi zvolených adres. Sami si volíte cenu za hodinu Vaší práce, jak daleko ke klientům chcete docházet a sami rozhodujete, zda zakázku přijmete, či nikoli. Peníze za úklid dostanete od Vašeho klienta ihned po dokončení úklidu.

Číst více
 
41 967

Paní na úklid nabízejí každý týden 41 967 hodin na úklid domácností a kanceláří

4 267

Tolik uživatelů již používá Vyluxuj.cz

arrow

Šetříme Vaše peníze. Neplatíte provizi za úklid.

24/7

Úklid domluvíte kdykoli, i večer a o víkendu. Bez agentury.

Obdarování úklidem

Vaši blízcí marně shánějí paní na úklid domácnosti? Usnadněte jim práci a obdarujte je členstvím na Vyluxuj.cz, kde si paní na úklid snadno najdou.

Koupit poukaz

Říkají o vyluxuj.cz

Eva, office managerka

Eva, office managerka

Pracuji v menší kanceláři, kam se nevyplatí objednávat úklidovou firmu. Na Vyluxuj.cz jsem snadno našla spolehlivou paní na úklid.

Lucie, maminka na mateřské dovolené

Lucie, maminka na mateřské dovolené

Po narození druhého dítěte jsem přestala zvládat každodenní úklid domácnosti. Vyřešila to až naše nová paní na úklid, která k nám chodí 2x týdně pomáhat.

Tomáš, IT manažer

Tomáš, IT manažer

Jelikož jsem single, je pro mě paní na úklid ideální řešení jak se postarat o domácnost.

Stanislav, vedoucí výroby

Stanislav, vedoucí výroby

Unavovalo mě neustálé dohadování s úklidovou firmou o termínu úklidu. Na Vyluxuj.cz není problém najít paní na jakýkoli termín.

Najděte si paní na úklid

Proč si najít paní na úklid domácnosti na Vyluxuj.cz?

Úklid domácnosti

Úklid domácnosti

Zaznamenali jsme spoustu dotazů, v čem pro klienta spočívá přidaná hodnota členství na Vyluxuj.cz. Proč objednat úklid domácnosti právě od paní na…

Číst více

Výhodný úklid Praha

Cenově dostupný úklid domácnosti v Praze? Ano, jde to.

Čím dál více domácností využívá služeb paní na úklid. Zejména v krajskýh městech a zcela nejvíce v Praze. Dle našeho průzkumu využívá alespoň občas…

Číst více

Objednejte si úklid nebo se staňte paní na úklid

Vyluxuj je největší úklidový portál v České republice. Garantujeme Vám, že si paní na úklid naleznete. Vyzkoušejte Vyluxuj.cz.Hledám paní na úklid Chci se stát paní na úklid