Prověřené paní na zahradnické práce.
Aktuálně vybírejte z 530 zahradnic a zahradníků.

Zahradníci nabízejí celkem 3890 hodin na práci

Objednat zahradníka Stát se zahradníkem
 

Hledám zahradníka

Nejnovější paní na úklid

Profilová fotka Lucie Preisslerova

Lucie

Pracuji jako ostraha a mám 7 leté dítě.

Cena: 100 Kč/hod

Profilová fotka Oksana Zadesenets

Oksana

Jsem účetní, ale teď v Třebíči pracuji v hotelu jako pokojská a pomocná síla v přípravě na snídani. Potřebuji práci na částečný úvazek, protože nemám dost pracovní doby. Jsem aktivní, pořádná, čestná a zodpovědná. Nemám žádné špatné návyky.

Cena: 140 Kč/hod

Profilová fotka Kateřina Krejčová

Kateřina

Dobrý den. Zkušenosti s úklidem mám hlavně z domu, kde uklízím denně, jsem pečlivá, potřebuji mít vše precizní. Také jsem brigádně uklízela v kempu a v penzionu. Dále Vám také ráda pohlídám děti, nebo pomohu s péčí o seniory. Mám vysokou školu zdravotně sociální. S venčením či hlídáním domácích mazlíčků také nemám problém.

Cena: 150 Kč/hod

Profilová fotka Jindřiška Kočí

Jindřiška

Pracovní zkušenosti s úklidem mám z Británie, kde jsme pracovala jako pokojská. Samozřejmě jako každá žena v domácnosti mám s úklidem jinak letité zkušenosti a práce se nebojím.

Cena: 130 Kč/hod

Najděte si paní na úklid

Hledám paní na úklid

Na úklidovém portálu Vyluxuj.cz naleznete paní na úklid domácnosti s referencemi a hodnocením zákazníků z okolí Vaší adresy. Můžete si objednat úklid bytu, úklid rodinného domu, úklid kanceláře, práci na zahradě, paní na žehlení, mytí oken a další. Pro větší úklid můžete ojednávat více paní na úklid současně.

Číst více

Chci se stát paní na úklid

Zaregistrujte se a začněte ihned přijímat poptávky na úklid domácností, úklid kanceláří a nebo zahradnické práce v okolí Vašeho bydliště a dalších Vámi zvolených adres. Sami si volíte cenu za hodinu Vaší práce, jak daleko ke klientům chcete docházet a sami rozhodujete, zda zakázku přijmete, či nikoli. Peníze za úklid dostanete od Vašeho klienta ihned po dokončení úklidu.

Číst více
 
90 481

Paní na úklid nabízejí každý týden 90 481 hodin na úklid domácností a kanceláří

12 679

Tolik uživatelů již používá Vyluxuj.cz

arrow

Šetříme Vaše peníze. Neplatíte provizi za úklid.

24/7

Úklid domluvíte kdykoli, i večer a o víkendu. Bez agentury.

Obdarování úklidem

Vaši blízcí marně shánějí paní na úklid domácnosti? Usnadněte jim práci a obdarujte je členstvím na Vyluxuj.cz, kde si paní na úklid snadno najdou.

Koupit poukaz

Říkají o vyluxuj.cz

Eva, office managerka

Eva, office managerka

Pracuji v menší kanceláři, kam se nevyplatí objednávat úklidovou firmu. Na Vyluxuj.cz jsem snadno našla spolehlivou paní na úklid.

Lucie, maminka na mateřské dovolené

Lucie, maminka na mateřské dovolené

Po narození druhého dítěte jsem přestala zvládat každodenní úklid domácnosti. Vyřešila to až naše nová paní na úklid, která k nám chodí 2x týdně pomáhat.

Tomáš, IT manažer

Tomáš, IT manažer

Jelikož jsem single, je pro mě paní na úklid ideální řešení jak se postarat o domácnost.

Stanislav, vedoucí výroby

Stanislav, vedoucí výroby

Unavovalo mě neustálé dohadování s úklidovou firmou o termínu úklidu. Na Vyluxuj.cz není problém najít paní na jakýkoli termín.

Najděte si paní na úklid

Proč si najít paní na úklid domácnosti na Vyluxuj.cz?

Úklid domácnosti

Úklid domácnosti

Zaznamenali jsme spoustu dotazů, v čem pro klienta spočívá přidaná hodnota členství na Vyluxuj.cz. Proč objednat úklid domácnosti právě od paní na…

Číst více

Výhodný úklid Praha

Cenově dostupný úklid domácnosti v Praze? Ano, jde to.

Čím dál více domácností využívá služeb paní na úklid. Zejména v krajskýh městech a zcela nejvíce v Praze. Dle našeho průzkumu využívá alespoň občas…

Číst více

Objednejte si úklid nebo se staňte paní na úklid

Vyluxuj je největší úklidový portál v České republice. Garantujeme Vám, že si paní na úklid naleznete. Vyzkoušejte Vyluxuj.cz.Hledám paní na úklid Chci se stát paní na úklid