Prověřené paní na zahradnické práce.
Aktuálně vybírejte z 182 zahradnic a zahradníků.

Zahradníci nabízejí celkem 1,180 hodin na práci

Objednat zahradníka Stát se zahradníkem
 

Hledám zahradníka

Nejnovější paní na úklid

Profilová fotka - vyluxuj.cz

Darina

Jsem studentkou vysoké školy a přivydělávám si úklidy domácností, kanceláří, zahradnickými pracemi.. Prakticky čímkoliv, s čím potřebujete v domácnosti nebo ve firmě pomoci. Jsem všestranná, především pečlivá, pozitivní, energická a práce mě baví. Pokud potřebujete vyžehlit, vyprat nebo jakkoliv pomoci v domácnosti, se vším mám zkušenosti. Se zahradnickými pracemi si také poradím, mám pár zkušeností přímo ze zahradnictví. Dále také zkušenosti s úklidy pro úklidové agentury i soukromě s úklidy domácností. Vždy se snažím vyhovět Vašim časovým možnostem, jak je to jen možné. Tak pojďme uklidit, co je třeba :)

Cena: 150 Kč/hod

Profilová fotka - vyluxuj.cz

Hana

Jsem na rodičovské dovolené a hledám brigádu. Zkušenosti s úklidem mám. Nabízím pečlivost, spolehlivost, slušné jednání.

Cena: 150 Kč/hod

Profilová fotka - vyluxuj.cz

Mariia

Jsem pracovitá, schopná, pečlivá, spolehlivá.

Cena: 120 Kč/hod

Profilová fotka - vyluxuj.cz

Pavlína

Jmenuji se Pavlína Nededová, je mi 28 let mám dvě dcerky ve věku 7 a 4 roky. Co se týče domácnosti, mám ráda pořádek a dobře odvedenou a na oko viditelnou práci.

Cena: 85 Kč/hod

Najděte si paní na úklid

Hledám paní na úklid

Na úklidovém portálu Vyluxuj.cz naleznete paní na úklid domácnosti s referencemi a hodnocením zákazníků z okolí Vaší adresy. Můžete si objednat úklid bytu, úklid rodinného domu, úklid kanceláře, práci na zahradě, paní na žehlení, mytí oken a další. Pro větší úklid můžete ojednávat více paní na úklid současně.

Číst více

Chci se stát paní na úklid

Zaregistrujte se a začněte ihned přijímat poptávky na úklid domácností, úklid kanceláří a nebo zahradnické práce v okolí Vašeho bydliště a dalších Vámi zvolených adres. Sami si volíte cenu za hodinu Vaší práce, jak daleko ke klientům chcete docházet a sami rozhodujete, zda zakázku přijmete, či nikoli. Peníze za úklid dostanete od Vašeho klienta ihned po dokončení úklidu.

Číst více
 
57 939

Paní na úklid nabízejí každý týden 57 939 hodin na úklid domácností a kanceláří

7 157

Tolik uživatelů již používá Vyluxuj.cz

arrow

Šetříme Vaše peníze. Neplatíte provizi za úklid.

24/7

Úklid domluvíte kdykoli, i večer a o víkendu. Bez agentury.

Obdarování úklidem

Vaši blízcí marně shánějí paní na úklid domácnosti? Usnadněte jim práci a obdarujte je členstvím na Vyluxuj.cz, kde si paní na úklid snadno najdou.

Koupit poukaz

Říkají o vyluxuj.cz

Eva, office managerka

Eva, office managerka

Pracuji v menší kanceláři, kam se nevyplatí objednávat úklidovou firmu. Na Vyluxuj.cz jsem snadno našla spolehlivou paní na úklid.

Lucie, maminka na mateřské dovolené

Lucie, maminka na mateřské dovolené

Po narození druhého dítěte jsem přestala zvládat každodenní úklid domácnosti. Vyřešila to až naše nová paní na úklid, která k nám chodí 2x týdně pomáhat.

Tomáš, IT manažer

Tomáš, IT manažer

Jelikož jsem single, je pro mě paní na úklid ideální řešení jak se postarat o domácnost.

Stanislav, vedoucí výroby

Stanislav, vedoucí výroby

Unavovalo mě neustálé dohadování s úklidovou firmou o termínu úklidu. Na Vyluxuj.cz není problém najít paní na jakýkoli termín.

Najděte si paní na úklid

Proč si najít paní na úklid domácnosti na Vyluxuj.cz?

Úklid domácnosti

Úklid domácnosti

Zaznamenali jsme spoustu dotazů, v čem pro klienta spočívá přidaná hodnota členství na Vyluxuj.cz. Proč objednat úklid domácnosti právě od paní na…

Číst více

Výhodný úklid Praha

Cenově dostupný úklid domácnosti v Praze? Ano, jde to.

Čím dál více domácností využívá služeb paní na úklid. Zejména v krajskýh městech a zcela nejvíce v Praze. Dle našeho průzkumu využívá alespoň občas…

Číst více

Objednejte si úklid nebo se staňte paní na úklid

Vyluxuj je největší úklidový portál v České republice. Garantujeme Vám, že si paní na úklid naleznete. Vyzkoušejte Vyluxuj.cz.Hledám paní na úklid Chci se stát paní na úklid