Začínáme objednávat

Začínáme objednávat úklid na úklidovém portálu

Smyslem úklidového portálu Vyluxuj.cz je nabídnout nástroj pro pohodlné objednávání úklidu od konkrétních pánů a paní na úklid (dále jen „paní na úklid“) dle referencí a hodnocení předchozích uživatelů.

Objednávku lze vyřídit i během 1 minuty, o něco více času budete potřebovat pakliže se nespokojíte s informací o průměrném hodnocení (1 je nejhorší, 5 je nejlepší) a rozhodnete se pročítat reference předchozích uživatelů.

Výběr konkrétní paní na úklid provedete sami, dle údajů uvedených každou paní na úklid v jejím profilu a na základě předchozích hodnocení.

Pokud osoba, kterou si na úklid vyberete, poptávku nepřijme, portál Vyluxuj.cz Vaši poptávku automaticky nabídne ostatním paním na úklid se stejným, nebo lepším hodnocením.

Vše probíhá online, bez papírových záznamů o úklidu, bez platby v hotovosti, bez nutnosti telefonovat a dohadovat termín. O všem podstatném jste průběžně informováni e-mailem. Paní na úklid si online vyberete, online zplatíte, online ohodnotíte. Trvá-li úklid Vaší nemovitosti 5 a více hodin, můžete si objednat 2 a více paní na úklid naráz, abyste měli úklid rychle odbavený.

Jednorázový úklid jednou paní na úklid můžete objednat 1 rok až 8 hodin před úklidem. Úklid vícero osobami naráz a opakovaný úklid můžete objednat 1 rok až 72 hodin před úklidem. Do 48 hodin před úklidem můžete Vaši objednávku bezplatně stornovat.

Jste-li s prací paní na úklid spokojeni, můžete si objednat úklid opakovaný.

Zjednodušte si život a přenechte péči o pořádek paní na úklid!

1. Objednávka a registrace

Vytvořením Vaší první objednávky na portálu se zároveň zaregistrujete a vytvoříte si profil pro pozdější další objednávky, uplatnění dárkových poukazů,hodnocení úklidu, vkládání referencí a opakované stažení faktur.

Portál Vyluxuj.cz Vám ihned poté, co akceptujete úklid, nebo Vám uplyne 24 hodinová lhůta pro reklamaci úklidu, odešle fakturu na Váš e-mail a uloží ji do Vašeho profilu.

Dle Vámi zadaných kriterií Vám Vyluxuj.cz vyhledá a nabídne dostupné paní na úklid. U nabídnutých paní na úklid uvidíte fotografii, reference, délku praxe, průměrné hodnocení, zda má pojištěnou odpovědnost a další. Pokud objednáváte 5 a více hodin úklidu, můžete si objednat více uklízeček naráz. Na každé 2,5 hodiny jednu paní na úklid. V tomto případě mějte na paměti, že za každou paní na úklid zaplatíte stejnou hodinovou cenu a sice dle ceny té nedržší z Vámi zvolených paní.

Pokud nepřijmou zakázku na úklid Vámi vybrané paní na úklid, nabídne portál přijetí zakázky na úklid paním a pánům se stejným, nebo lepším hodnocením. Cena zůstává zafixována dle Vašeho výběru.

Můžete objednat buď jednorázový, nebo opakovaný úklid. U opakovanýh úklidů zadáte platbu jen jednou a dále pak se Vám pravidelně v daném intervalu z Vaší platební karty bude strhávat příslušná částka.Je jen na Vás, zda si nejprve vyzkoušíte několik paní na jednorázový úklid a poté zvolíte preferovanou paní na opakovaný úklid a nebo si hned napoprvé objednáte opakovaný úklid třeba na rok dopředu a v případě nespokojenosti jej stornujete.

V případě dovolené, nemoci a obdobných událostí zastoupí Vaši preferovanou paní na úklid jiná, s minimálně stejným hodnocením.

2. Storno

Úlid můžete objednat bez obav předem, máte možnost jej stornovat bezplatně až 48 hodin před úklidem.

Pokud jste nestihli stornovat 48 hodin před úklidem, poplatek za úklid bohužel propadne paní, kterou jste na úklid objednali. Pokud víte, že úklid neproběhne z důvodu na Vaší straně, stornujte jej. Paní tak nebude čekat před Vaším domem naprázdno a při přístích úklidech Vám to jistě vynahradí!

3. Úklid, hodnocení

Po dokončení úklidu vložíte hodnocení. Buďte objektivní. Nepoctivé a nebo špatně hodnocené paní Úklidový portál zablokuje, stejně tak jako může zablokovat nečestné Uživatele.

Hodnocení lze provést slovně vložením komentáře a dále známkou – 1 je nejhorší hodnocení, 5 je nelepší hodnocení.

Po dokončení úklidu máte možnost vložit hodnocení, na evetuální reklamaci máte 24 hodin od dokončení úklidu. Pokud během této lhůty úklid nereklamujete, má se za to, že jste jej akceptovali.

Pokud jste úklidu přítomni a něco není tak jak si představujete, řekněte to paní ihned. Bude ráda, že se dozví, jak Vám nejlépe vyhovět.

4. Znovu objednání

Objednat znovu můžete jednoduše ve svém pofilu. U objednávky můžete měnit interval, délku i preferovanou uklízečku.

5. Dárkový voucher

Pro své blízké můžete koupit dárkový poukaz. Každý ocení alespoň jednou za čas, když za něj domácí povinnosti obstará někdo jiný.

Dárkový poukaz lze koupit v hodnotě 200, 500, 1000 a 2000 Kč na stránkách www.vyluxuj.cz

Platnost dárkového poukazu je 1 rok.

Částku uvedenou na poukazu lze čerpat i po částech. Neuplatněná část voucheru bude načtena do elektronické peněženky v profilu Uživatele pro pozdější použití.

7. Všeobecné obchodní podmínky

Provoz úklidového portálu se řídí Všeobecnými obchodními podmínkami. Jejich aktuální znění je vždy dostupné na internetových stránkách Úklidového portálu.